Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1.
ID: mei 740
Apartment
For sale
122,000 €
135 m2
Adrese
Pershkrim

Tek komuna e parisit shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 135
 • Siperfaqe neto : 126
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 135 m2
 • 122,000 €
 • Tirana
 • 238
 • 6
Video

Shperndaj