Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Autostraden TR-DR, Jepen me Qera 3 Magazina
ID: mei 739
Storage Room
To rent
600 €
0 m2
Adrese
Pershkrim

Ne Autostraden TR-DR, JEPEN ME QIRA 3 Magazina. Magazinat kane siperfaqe 205 m2 secila me hapesire per parkim 170m2 dhe me lartesi dysheme-tavan 4.8m. Cmimi 600 Euro/SECILA! Per me shume info kontakto ne numrin 0675088808

Tipare
  • Siperfaqe neto : 205
  • Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 0 m2
  • 600 €
  • 147
Video

Shperndaj