Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Kompleksi Nobis , jepet me qira apartament 3+1
ID: ami 454
Apartment
To rent
1,800 €
175 m2
Adrese
Pershkrim

Kompleksi Nobis, Jepet me Qira Apartament 3+1. Apartament me nje siperfaqe 165m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor dhe te mire administruar, me sistem sigurie dhe kamerash. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre moderne.Apartamenti ka pamje fantastike nga liqeni i Tiranes Cmimi: 1800 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355672049900

Tipare
  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 175
  • Siperfaqe neto : 165
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 175 m2
  • 1,800 €
  • Tirana - Nobis
  • 200
Video

Shperndaj