Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Don Bosko, Apartament me Qira
ID: 423
Apartment
To rent
400 €
70 m2
Adrese
Pershkrim

Don Bosko Jepet me Qira apartamenti 1+1. Ndodhet ne katin e 2 banim, te nje pallati te ri. Organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Totalisht i mobiluar, ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron facalitetet e duhura. Cmimi: 400 Euro/Muaj . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Redin ne nr. 0672049600

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 62
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 70 m2
 • 400 €
 • Tirana - Don Bosko
 • 351
 • 2
Video

Shperndaj