Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Astir, afer Viles L, Shitet Apartament 1+1 me Hipoteke
ID: ami 343
Apartment
For sale
43,000 €
67 m2
Adrese
Pershkrim

Ne Astir, afer Viles L, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti me siperfaqe 67 m2, i organizuar ne ambjent ndenje dhe gatimi me vete, 1 dhome gjumi 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri. . Shitet totalisht i mobiluar. Cmimi: 43.000 Euro i padiskutueshem. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni +355675088809

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 67
 • Siperfaqe neto : 67
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 67 m2
 • 43,000 €
 • Tirana - Unaza e re
 • 483
 • 3
Video

Shperndaj