Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Laprake, Shitet Apartament 1+1
ID: ami 211
Apartment
For sale
49,000 €
67 m2
Adrese
Pershkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri afer universitetit "Zonja e Keshillit te Mire". Ka nje siperfaqe prej 66.9m2 . kati 4. Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi, ballkon dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone ku ofrohen te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Cmimi: 49.000 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin 0675088809.

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 66.9
 • Siperfaqe neto : 57.8
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 67 m2
 • 49,000 €
 • Tirana - Laprake
 • 614
 • 4
Video

Shperndaj