Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Ish Fushen e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1
ID: 63
Apartment
For sale
67,500 €
85 m2
Adrese
Pershkrim

Ne Ish Fushen e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon. Ka nje orientim Jug - Lindje. Me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi: 67500 Euro. Per me shume informacion, kontaktoni Ledin: +355672912333

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 75
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 85 m2
 • 67,500 €
 • Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1813
 • 5
Video

Shperndaj