Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 2+1.
ID: 43
Apartment
For sale
77,350 €
91 m2
Adrese
Pershkrim

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 91m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 850 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjenten Eni Kopali ne numrin e telefonit: +355672912333

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 91
 • Siperfaqe neto : 81
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 91 m2
 • 77,350 €
 • Tirana - Don Bosko
 • 798
 • 6
Video

Shperndaj