Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Prane Liceut Artistik Jepet Dupleks me Qira
ID: MEI2495
Dupleks
Per Qira
750 €
Sip. Totale: 124 m2
Adresa
Pershkrimi

ne Rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik jepet duplex me qira. Duplexi ndodhet ne kati n e tre dhe te katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 124 m2 dhe eshte i organizuar si me poshte: dhome ndenje, kuzhine me vete, tre dhoma gjumi dhe dy tualete me dritare. Duplexi eshte totalisht i mobiluar. Ne cmim nuk jane te pershire taksat. Per me shume info kontaktoni Sidritin ne nr 0674052735.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 2 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 124 m2
  • Sip. Totale: 124 m2
  • 750 €
  • Rr. e Elbasanit |##| Liceu Artistik |##| Prane RTSH
  • 182
  • 3
Shperndaje