Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA ME PAMJE NGA DETI!
ID: MEI7882
Apartament
Për Qira
95,000 €
Sip. Totale: 90 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me ashensor ne Plepa Rrotondo ne Durres. Disponon 90 m2 totale te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon te cilat mundesojn ndricim natyral. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone e preferuar per banim dhe per pushime ku ofron te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode dhe duke shijuar pamjen relaksuese nga Deti. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 84 m2
  • Sip. Totale: 90 m2
  • 95,000 €
  • Plepa
  • 219
Shpërndaje