Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

For Rent Villa Vile Per Qira
ID: MEI2123
Vila
Për Qira
750 €
Sip. Totale: 350 m2
Adresa
Përshkrimi

Super Vila, e cila pozicionohet ne qender te Durresit, me pamje nga Amfiteatri Romak dhe mobilim cilesor jepet me qira. Siperfaqa: 350 m2 Nr i dhomave: 5 Nr i Tualeteve: 2 Nr i Ballkoneve: 2 Vend-parkim: 1 Oborr : 40 m2

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 2 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 350 m2
  • Sip. Totale: 350 m2
  • 750 €
  • 646
  • 2
Shpërndaje