Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK SIRI KODRA!
ID: MEI7575
Apartament
Për Qira
580 €
Sip. Totale: m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qera super apartament tek Siri Kodra. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, ambietin e gatimit, ate te ngrenies, sallonin e ndenjes, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Eshte i gjithi i mobiluar ne menyre bashkekohore, me te gjitha elektroshtepiaket, eshte i shtruar me parket. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin 0675088803

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 79 m2
  • Sip. Totale: m2
  • 580 €
  • Rruga Siri Kodra
  • 29
  • 5
Shpërndaje