Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE PRANE SPITALIT HYGEIA!
ID: MEI7569
Apartament
Për Qira
600 €
Sip. Totale: 600 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qera vile trekateshe prane spitalit Hygeia tek Kthesa e Kamzes. Vila eshte ne nje siperfaqje totale prej 600m2. Eshte e organizuar jashte me nje oborr i cili vazhdon dhe nga pjesa e jashtme e viles, ka nje garazhd me telekomande dhe dy hyrje kryesore. Vila ne katin e pare ka nje korridor shperndares, ambientin e gatimit, ate te ngrenies, sallonin e ndenjes, nje depo, nje verande dhe nje dhome bosh me oxhak e cila mund te shfrytezohet sipas deshires. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi, tualet, nje ballkon dhe dy veranda te medha. Kati i trete eshte open space dhe mund te perdoret sipas deshires. Eshte e gjitha e mobiluar, dhomat me parket, me sistem kamerash. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 2 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 200 m2
  • Sip. Totale: 600 m2
  • 600 €
  • Zone industriale
  • 41
Shpërndaje