Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!
ID: MEI7567
Apartament
Për Shitje
180,000 €
Sip. Totale: 157 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 157m2 nga te cilat 140m2 jane te brendeshme. Ndodhet ne katin e katerte te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon , tre dhoma gjumi , njera me dalje ne ballkon dhe dy banjo. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me kerkese te larte, munde te sigurohet ambient parkimi ne siperfaqet e perbashketa te pallatit . Dispoon dokumentacion te rregullt, per informacione me te detajuara mos nguroni te na kontaktoni .

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 140 m2
  • Sip. Totale: 157 m2
  • 180,000 €
  • Vollga
  • 115
Shpërndaje