Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me qira zyre 2+1 tek rr. Durresit.
ID: MEI1977
Ambient komercial
Per Qira
450 €
Sip. Totale: 107 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qira zyre 2+1tek rruga e Durresit dhe kryqezimit me rr. Fortuzi. Apartamenti me nje siperfaqe 107m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues buze rruge edhe dritaret kane pamje nga rruga, qe te mundesojne per drite edhe vizibilitet per publicitet. Punimet ne apartament jane shume te mira. Organizohet nga dy dhoma, nje sallon, nje tualet edhe nje ballkon. I pershtatshem per biznes. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni : +355674052735

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 98 m2
  • Sip. Totale: 107 m2
  • 450 €
  • Rruga e Durresit
  • 165
  • 2
Shperndaje