Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish.
ID: MEI1840
Apartament
Per Shitje
50,000 €
Sip. Totale: 88 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish, prane karburant Gega. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi, dy dhoma gjumi me hapesire dhe nje tualet. Disponon Certifikat Pronesie. Per me shume informacion Ju lutemi, na kontaktoni ne nr: 0674052735

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 79 m2
  • Sip. Totale: 88 m2
  • 50,000 €
  • Yzberisht
  • 158
  • 4
Shperndaje