Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT!
ID: MEI6910
Apartament
Për Shitje
56,000 €
Sip. Totale: 79 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 73m2 siperfaqe te brendshme,dhe 79 m2 siperfaqe totale, te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i mirembajtur pa ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 73 m2
  • Sip. Totale: 79 m2
  • 56,000 €
  • Spitali
  • 127
  • 2
Shpërndaje