Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Apartamenti 1+1 me Qira tek Rruga e "Elbasanit"
ID: MEI6861
Apartament
Për Qira
550 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet apartamenti 1+1 me qira tek Rruga e "Elbasanit" ne katin e 7 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet: sallon, dhome, tualet dhe eshte i mobiluar plotesisht. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni Sebastian ne numrin +355676088200

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 550 €
  • Rr. e Elbasanit
  • 262
  • 7
Shpërndaje