Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 350EURO TEK MATERNITETI I RI!
ID: MEI6858
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 68 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Meterniteti i ri. Apartamenti organizohet ne nje korridor te madh, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon i mbyllur. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar buze rruges kryesore. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha elektroshtepiake. Lirohet me date 1 qeshor. Per kontrata 1 vjecare jepen 3 qera, e muajit te pare dhe dy garanci. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per shkak te faciliteteve prane dhe akseseve me unazen e madhe dhe ate te vogel. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 68 m2
  • 350 €
  • Materniteti i ri
  • 365
  • 2
Shpërndaje