Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA!
ID: MEI6855
Apartament
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 75 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 75m2 total te cilet organizohen ne korridor, salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te sapo perfunduar i ndodhur ne zonen e Ilirias. Jepet per qira afatgjate. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 67 m2
  • Sip. Totale: 75 m2
  • 300 €
  • Plazh
  • 88
Shpërndaje