Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER TE DURRESIT!
ID: MEI6839
Komerciale
Për Shitje
95,000 €
Sip. Totale: 54 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti disponon 54 m2 te cilet organizohen ne open space dhe tualet. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne Qender te Durresit. I pershtatshem per lloje te ndryshme aktiviteti. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 54 m2
  • Sip. Totale: 54 m2
  • 95,000 €
  • Qendra e Durresit
  • 120
Shpërndaje