Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!
ID: MEI6835
Apartament
Për Shitje
60,000 €
Sip. Totale: 67 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 67m2 total nga te cilet 59m2 te brendshem te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri zone kompleksi me mirembajtje dhe ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 59 m2
  • Sip. Totale: 67 m2
  • 60,000 €
  • Mali i Robit
  • 196
Shpërndaje