Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA VILE NE SPITALL!
ID: MEI6580
Vila
Për Qira
700 €
Sip. Totale: 492 m2
Adresa
Përshkrimi

Vila ndodhet ne Spitall dhe ka nje siperfaqe trualli prej 492m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 128m2. Kati i pare i Viles eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi,nje depo dhe nje tualet. Ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete . Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore dhe ofron te gjitha komoditetet per nje jetese te mire. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 4 Dhomë gjumi
  • 2 Dhomë ndenje
  • 3 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 128 m2
  • Sip. Totale: 492 m2
  • 700 €
  • Spitalle
  • 73
Shpërndaje