Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FLORIDA, PLAZH
ID: MEI6574
Apartament
Për Shitje
89,000 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 88.5 m2. Eshte i organizuar ne nje holl i cili ben ndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon mjaft te bollshem. Apartamenti ka orientim jug-perendim duke mundesuar drite natyrale gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te populluara te zones se Plazhit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shum informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 89 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 89,000 €
  • Plazh
  • 110
  • 3
Shpërndaje