Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 QENDER TE TIRANES!
ID: MEI6571
Apartament
Për Qira
550 €
Sip. Totale: m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Tiranes. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenjeje, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i madh. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me dy ashensor. Jepet i gjithi i mobiluar sic ne foto. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar pasi eshte fiks ne qender. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: m2
  • 550 €
  • Qender
  • 113
  • 7
Shpërndaje