Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHKEMB KAVAJE!
ID: MEI6559
Apartament
Për Shitje
79,000 €
Sip. Totale: 98 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 98m2 i pozicionuar në një pallat të ri të pajisur me ashensor. Është i organizuar në një holl që bën shpërndarjen në dhomën e ndenjes së bashku me këndin e kuzhinës, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Zona në të cilën ndodhet është një nga zonat më të frekuentuara. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë ne pronë apo në prona të ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 98 m2
  • Sip. Totale: 98 m2
  • 79,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 103
Shpërndaje