Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QERA APARTMENT PER BANIM/ZYRA 1+1 AFER ASTIRIT!
ID: MEI6502
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 65.91 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet apartament me qera 1+1 ne krah te rruges Teodor Keko. Apartamenti organizohet ne ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te sapo ndertuar. Jepet bosh vetem me kuzhinen dhe tualetin. I pershtatshem edhe per banim edhe zyra. Ka akses ne hyrje dalje te Tiranes me unazen e madhe. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 65.91 m2
  • 350 €
  • Astiri
  • 85
  • 4
Shpërndaje