Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE PLEPA
ID: MEI6486
Apartament
Për Qira
400 €
Sip. Totale: 85 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 85 m2. Eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhome gjumi, dy tualet. Apartamenti eshte i arreduar totalisht i nje stili modern. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme, ideale per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 85 m2
  • Sip. Totale: 85 m2
  • 400 €
  • Plepa
  • 154
  • 7
Shpërndaje