Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Pallatet Cabej
ID: MEI6471
Apartament
Për Qira
400 €
Sip. Totale: 120 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 tek Pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 120 m2
  • 400 €
  • Yzberisht
  • 111
Shpërndaje