Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Perballe Petroninit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.
ID: MEI894
Apartament
Për Qira
400 €
Sip. Totale: 103 m2
Adresa
Përshkrimi

Perballe Petroninit, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar: sallon ndenje, dhome cifti me tualet dhe me dalje ne ballkone, dhome femijesh me dalje ne ballkone, tualet me dritare dhe nje ballkone. Orjentimi i apartamentit eshte nga Jugu. Ka mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekore. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 103 m2
  • Sip. Totale: 103 m2
  • 400 €
  • Petronini
  • 687
  • 5
Shpërndaje