Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Selvia, Jepet me Qera Apartament 2+1.
ID: MEI688
Apartament
Për Qira
450 €
Sip. Totale: 110 m2
Adresa
Përshkrimi

Ne Fillim te Rruges se Dibres, Fare prane Qendres Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 110m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje Pallati te Ri me 2 Ashensore . Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe me shume facilitete. Cmimi: 450Euro / muaj. Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 110 m2
  • 450 €
  • Selvia
  • 634
  • 6
Shpërndaje