Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shiten Apartamente 1+1 edhe 2+1 tek Rruga e Elbasanit!
ID: MEI6216
Apartament
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 117 m2
Adresa
Përshkrimi

Shiten apartamente 1+1 edhe 2+1 tek Rruga e Elbasanit, apartamentet ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne fazat perfundimtare. Apartamentet 2+1 jane 106m2, 107m2, 110m2 dhe 115m2, apartamentet 1+1 jane 61m2 dhe 71m2. Cmimi eshte 1500 euro/m2. Zona ne te cilen ndodhen apartamentet ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 117 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Rr. e Elbasanit
  • 269
Shpërndaje