Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Pallatet Delijorgji, Jepet me Qira Apartament 2+1
ID: MEI624
Apartament
Për Qira
450 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Ne rrugen e Kavajes, Pallatet Delijorgji jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte: 1 dhome matrimoniale me tualet, nje dhome gjumi per femije, Sallon i madh me kuzhinen, dalje ne ballkon dhe tualet tjeter. Apartamenti eshte i sapo restauruar nga pronari. Orientimi eshte jug-lindje. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355674052734 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 90 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 450 €
  • Rruga e Kavajes
  • 2821
  • 4
Shpërndaje