Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qira Godine 2-kateshe, ne Zonen e Xhamllikut
ID: MEI6164
Zyrë
Për Qira
1,500 €
Sip. Totale: 307 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira godine 2-kateshe, ne zonen e Xhamllikut. Kati i pare eshte 153m2 dhe organizohet ne 3 hapesira, tualet, depo. Kati i 2-te organizohet ne 3 hapesira tualet dhe ballkon. Godina eshte e pershtatshme per tu shfrytezuar si ambiente zyrash, kopesht, klinike etj. Cmimi eshte 1500e euro/muaj dhe ne godine do te behen investime nga vete pronari. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 307 m2
  • Sip. Totale: 307 m2
  • 1,500 €
  • Xhamlliku
  • 187
Shpërndaje