Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Super OKAZION...... Apartament 2+1 per shitje afer Globe.
ID: MEI413
Apartament
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 0 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartament tek rruga e Kavajes shume afer qendres Globe. Apartamenti ndodhet ne katin e kater te nje pallati tete katesh. orientimin e ka veri-perendim,ka mundesi parkimi dhe me akses shume te mire me rrugen kryesore.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 99 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Rruga e Kavajes
  • 1770
  • 4
Shpërndaje