Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

BLV Zogu I, Te stacioni i Trenit, Jepet Apartament 3+1 me qira
ID: MEI397
Apartament
Për Qira
600 €
Sip. Totale: 160 m2
Adresa
Përshkrimi

Te Stacioni i Trenit, Jepet me qira Apartament 3+1. Apartamenti me nje siperfaqe 160 m2 ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ai eshte i organizuar: nje dhome ndenje te madhe, kuzhine me vete, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar shume mire. Ka sistem qendror ngrohje-ftohje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone e qete dhe me te gjitha facilitetet per te pasur nje jete sa me komode. Cmimi: 600 euro/muaj. Kontakto tani Enkelen ne numrin e telefonit: +355672049700 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 2 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 160 m2
  • Sip. Totale: 160 m2
  • 600 €
  • Blv. Zogu i Pare
  • 910
  • 7
Shpërndaje