Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Dyqan per Shitje ne Ali Demi
ID: MEI229
Komerciale
Per Shitje
55,000 €
Sip. Totale: 88 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet dyqan ne Ali Demi,perballe shkolles Kushtrimi i Lirise.Dyqani eshte ne katin e I te nje pallati te ri.Buze rruges kryesore dhe mundesi shume te mire biznesi.Disponon Certifikat Pronesie.Cmimi i diskutueshem.

Tipare
  • Police
  • School
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 75 m2
  • Sip. Totale: 88 m2
  • 55,000 €
  • Ali Demi
  • 446
Shperndaje