Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Apartament 2+1 duleks per qira
ID: MEI228
Apartament
Per Qira
280 €
Sip. Totale: 115 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartament dubleks per qira ne rrugen 4-Deshmoret afer Selvise. Apartamenti eshte pjese e nje vile dy-kateshe dhe ka hyrje me vete. Ne katin e pare eshte salloni dhe nje tualet , ne katin e dyte jane dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Vila eshte buze rruges kryesore dhe ka mundesi parkimi. Cmimi eshte i diskutueshem.

Tipare
 • City Center
 • School
 • 3 Dhomë gjumi
 • 0 Dhome ndenje
 • 2 Tualet
 • Sip. e Brendshme: 120 m2
 • Sip. Totale: 115 m2
 • 280 €
 • Selvia
 • 386
 • 1
Shperndaje