Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET VILE 2-KATESHE TEK LAGJIA E RE !
ID: MEI5864
Vila
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 2524 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet super vile ne nje nga zonat me te vecanta te Durresit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 345 m2 dhe siperfaqe trualli prej 2524 m2. Eshte e organizuar ne dy kate banimi. Ne katin e pare perfshihet ambienti i ndenjes i shoqeruar me oxhak, kendi i ngrenies, kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi ,dy tualete dhe nje garderob. Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verand me pamje nga qyteti. Vila eshte totalisht e arreduar te nje stili modern, me punime gipsi, granit+ parket, sistem kaldaje , sistem alarmi , kamera sigurie etj. Vila eshte e rrethuar me kopesht dhe ambient per barbyque. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 4 Dhomë gjumi
  • 2 Dhomë ndenje
  • 4 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 345 m2
  • Sip. Totale: 2524 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Lagjia e Re
  • 56
Shpërndaje