Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Vile 3 kate tek Rezidenca Kodra e Diellit 2.
ID: MEI5788
Vila
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 335.75 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet vile 3 kate tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Vila organizohet ne: kati i pare perbehet nga kuzhin me ambient ndenje, dhome gjumi me dalje ne oborr, dhome teknike dhe tualet. Kati i dyte perbehet nga sallon me ambient gatimi dhe ngrenje te vecuar, tualet. Kati i trete perbehet nga 2 dhoma gjumi me tualet secila, njera nga dhomat ka garderob. Vila ka ashensore, pishine ne tarace dhe eshte e investuar dhe mobiluar me detaj duke bere te mundur shfrytezimin e hapesirave duke e bere sa me funksionale. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 4 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 298.88 m2
  • Sip. Totale: 335.75 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Kodra e Diellit
  • 110
Shpërndaje