Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUXI 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES ME PAMJE NGA DETI!
ID: MEI5698
Apartament
Për Qira
500 €
Sip. Totale: 180 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 180m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines , dy dhome gjumi nje banjo dhe verande te bollshme qe ofron pamje nga deti. Apartamenti posedon te gjitha mobilje moderne te cilat nuk jane perdorur me pare. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara eshte nje ambient shume komod dhe i rehatshem per jetesen tuaj. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 180 m2
  • Sip. Totale: 180 m2
  • 500 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 313
Shpërndaje