Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR!
ID: MEI5518
Apartament
Për Shitje
82,000 €
Sip. Totale: 92 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet Super Apartament 2+1 në Astir! Kati i 2-te i nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendeshme prej 82.24 m2 dhe siperfaqe totale prej 92.14 m2. Shtepia ne gjendje shume te mire. Eshte me hipoteke. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 82 m2
  • Sip. Totale: 92 m2
  • 82,000 €
  • Yzberisht
  • 116
  • 2
Shpërndaje