Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE SHKOZET!
ID: MEI5514
Apartament
Për Shitje
100,000 €
Sip. Totale: 147 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartament me nje siperfaqe prej 147m2.Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, tre dhoma gjumi,nje ambient i vecuar per gatim, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe eshte i arreduar deri ne detaje, me punime mjaft cilesore, duke ofruar komoditet dhe komfort. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone mos hezitoni te kontaktoni.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 147 m2
  • Sip. Totale: 147 m2
  • 100,000 €
  • Shkozeti
  • 98
  • 2
Shpërndaje