Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE GJYKATES!
ID: MEI5349
Apartament
Për Shitje
77,000 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 91 m2 dhe nje siperfaqe totale prej 100 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 91 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 77,000 €
  • Gjykata
  • 166
  • 3
Shpërndaje