Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT!
ID: MEI5345
Apartament
Për Shitje
57,000 €
Sip. Totale: 92 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartament me nje siperfaqe 92 m2 ne katin 1 tek Mali i Robit. Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines,dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet nje nder zonat me te qeta e rrethuar me gjelberim dhe shume prane detit,duke ofruar nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit. Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 92 m2
  • Sip. Totale: 92 m2
  • 57,000 €
  • 142
  • 1
Shpërndaje