Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM
ID: MEI5339
Apartament
Për Shitje
60,000 €
Sip. Totale: 53 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 53m2 dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore duke ofruar nje jetese sa me komode dhe shitet i mobliuar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 53 m2
  • Sip. Totale: 53 m2
  • 60,000 €
  • 136
Shpërndaje