Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE QENDER
ID: MEI5336
Apartament
Per Qira
350 €
Sip. Totale: 120 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensore dhe administrim. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne kushte bashkekohore per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 120 m2
  • Sip. Totale: 120 m2
  • 350 €
  • Qendra e Durresit
  • 86
  • 2
Shperndaje