Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shiten Apartamente 2+1 Prane QTU-se.
ID: MEI5334
Apartament
Per Shitje
58,000 €
Sip. Totale: 97 m2
Adresa
Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1 ne ndertim prane QTU-se. Mundesi zgjedhjeje te katit, siperfaqes dhe orientimit Apartamentet jane 96.9m2, 98.6m2, 88.1m2, 98.6m2. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 83 m2
  • Sip. Totale: 97 m2
  • 58,000 €
  • Kashar
  • 58
Shperndaje