Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Shkembi Kavajes Shitet Apartament 2+1 me Verande, Pishine, Pamje fantastike.
ID: MEI4620
Apartament
Për Shitje
90,000 €
Sip. Totale: 245.4 m2
Adresa
Përshkrimi

Tek Shkembi Kavajes shitet apartament 2+1 ne katin e 7 me orientim perendim - veri lindje. Apartamenti organizohet ne: sallon, dy dhoma, dy tualete dhe verande 115 m2 me pishine. Apartamenti ka mundesi per tu pershtatur ne 2 apartamente 1+1. Per me shume informacion ose per te ralizuar nje vizite ne prone kontakto Gerin ne numrin +355688360266.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 111 m2
  • Sip. Totale: 245.4 m2
  • 90,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 420
  • 7
Shpërndaje