Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E RE TE PORTIT
ID: MEI4546
Apartament
Per Shitje
99,000 €
Sip. Totale: 103 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga re e portit ne nje nder ndertimet me cilesore te qytetit. Apartamenti organizohet ne nje koridor shperndares te bollshem, nje dhome ndenje sebashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Per informacion te metejshem mund te na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 103 m2
  • Sip. Totale: 103 m2
  • 99,000 €
  • Rruga e re e Portit
  • 79
Shperndaje